İlk Ödülüm..


[singlepic id=1309 w=300 h=200 float=left]Az önce websitemin 2011 Turkcell Blog Ödülleri Gezi Kategorisi’nde birincilik derecesi ile ödüllendirildiği haberini aldım. Bir Endonezya sabahına böyle bir haberle uyanmaktan daha güzel ne olabilir ki? 🙂 Öncelikle beni bu ödüle layık gören jüri üyelerine bu genç gezgine verdikleri destekten ötürü teşekkür ederim, duyduğuma göre ödül aldığım açıklandığında büyük alkış kopmuş, çok mutlu oldum. Ödülümü benim için almaya giden yakınlarım.. Sizi çok seviyorum, iyi ki varsınız. Sevgili Kadir Murat Tosun’a sitemin dizaynını neredeyse tek başına oluşturduğu ve bana fotoğrafçılık hakkında değerli bilgiler öğrettiği için ayrıca teşekkür ederim. O olmasaydı ne sitem bu kadar çekici gözükebilirdi (biliyorum, siteme ilk defa giren ziyaretçiler hep o arkaplana hasta oldukları için kalıyorlar 🙂 ), ne de fotoğraflarım bu kadar anlamlı. Ve tabi ki beni yolculuğum boyunca takip eden ve güzel yorumlarını eksik etmeyen, varlıklarını daima hissettiren dostlarıma.. Benim için ne kadar değerli olduğunuzu tahmin bile edemezsiniz, sağolun..

Oscar konuşması vari oldu biraz ama sonuçta blog olarak aldığım ilk ödül, anlayışla karşılayın 🙂 Siz beni takip etmeye, ben ilginç yerler keşfedip yazıya dökmeye devam edelim ve birlikte daha nice ödüllere diyelim..


You may also like...

22 Responses

 1. eidolon says:

  sevgili bekran öncelikle tebrik ediyorum 1. olan kişiye yani sana oy verdiğim içinde kendimi tebrik ediyorum demekki bende en az jüri kadar bu işten anlıyorum 🙂 diğer oyumuda sayın kemal abiye vermiştim keşke onuda derecede görebilseydik.tekrar tebrik ediyorum….

  • Bekran says:

   Çok teşekkür ederim. Katılıyorum, Kemal abi kesinlikle dereceyi hakediyordu. Onun yaptığı kadar büyük çaplı bir gezi yapan başka Türk bilmiyorum, tanımıyorum ben.

 2. Yarışmada benim favorim senin blogundu. Zaten şahane olan blog, yeni hikayelerle, yeni maceralarla gezi severlerin uğrak bir yeri olacağına eminim. Gönülden tebrik ediyorum.

  • Bekran says:

   Verdiğin desteği başından beri hissettirdiğin için çok sağol. Daha yaşanacak bir ton macera, katedilecek binlerce kilometre var. Ama birlikte yaşadığımız maceraları şimdiden özledim, Umarım yakın zamanda bir şekilde yolumuz tekrar kesişir 🙂

 3. Aytek Çingitaş says:

  Bekran,

  İddialı konuşmayayım, senin kadar sevinemem ama inan ki gerçekten çok çok sevindim bu habere =). Desteklerimizin boşa gitmemiş olması beni çok mutlu etti. Bu güzel ödül, yolculuğunda senin için motive edici çok önemli bir güç olacaktır.

  Hak etmiştin bu ödülü.

  İyi Yolculuklar.

  • Bekran says:

   Aytek çok teşekkür ederim, verilen emeklerin karşılığın almak çok güzel. Dediğin gibi her geçen gün daha istekli, daha motive olmuş hissediyorum kendimi. Desteğin için çok sağol. Öpüyorum..

 4. uğur says:

  “dı oskar gos tu” diye başlamak isterdim ama sponsorlar ne yazık ki buna izin vermedi 🙂

  bu haber çok güzel oldu işte. umarım daha güzel ödüllerle dolar bu blog, daha bir sürü ödüle layık olur. çünkü yaptığın şey bu tip ödüllere fazlasıyla layık..

  tekrar tebrik ederim. yolun hep açık olsun..

  • Bekran says:

   :)) Çok sağol, bu ödül konusunda üzüldüğüm şey seni derecede görememek oldu. Bence fazlasıyla hakediyordun bunu kötü oldu. Siten çok orjinal ve çok samimi, beğeniyle takip ettiğimi bilmeni isterim 🙂 Tekrar sağol..

 5. hayriye says:

  hakedilen, haklı ödülün kutlu olsun 🙂

 6. Onur Oznar says:

  Tebrikler Bekran….Seninle beraber bizde gezmeye devam ediyoruz….

  • Bekran says:

   Teşekkürler Onur, okurken biraz olsun güzel vakit geçirmenizi sağlayabiliyorsam ne mutlu bana 🙂

 7. ergun says:

  bekran arkadaşım ödülün için tebrik eder ve hayatın boyunca gezilerin vede daha önemlisi mesleginle ilgili ödüller almanı dilerim

 8. MobDizayn says:

  MobDizayn blog sitesi olarak sizi tebrik ediyoruz. Turkcell Blog ödeülleri ile sitenizi görmek nasip oldu ve gerçekten çok beğendik. Hak ediyorsunuz tebrikler başarılar. Bizim sitemizin de başarıya ulaşması adına tavsiyeleriniz olur mu?

  • Bekran says:

   Selamlar, öncelikle teşekkür ederim. Sitenizi şöyle bir inceledim de gayet beğendim. Teknik ve içerik olarak herhangi bir kusuru yok bence. Belki çok spesifik bir konu hakkında yazdığınız ve az yazınız olduğu için fazla ziyaretçi çekemiyorsunuzdur. Tavsiyem benim yaptığım gibi bir facebook sayfası açmanız ve hem orayı hem de sitenizi sürekli güncel tutmanız. Her eklediğiniz yeni yazıyla birlikte ziyaretçi sayınızın arttığını göreceksiniz. Siteye giren arttıkça da başarılar kendiliğinden gelecektir zaten. Google aramalarında üstlerde çıkmak için gereken plug-in’leri de yüklemeyi unutmayın. Fazla yardımcı olamadığım için üzgünüm ama mobilya çok aşina olduğum bir konu değil maalesef 🙂

 9. Ayhan Çaylı says:

  Esenlikler !

  Ödülünüz hayırlı uğurlu olsun değerli kardeşim.

  Selamlar.

  Ayhan Çaylı

 10. Natali Yeşilbahar says:

  Merhaba,
  Keyifli blogunuzun aldığı ödül için tebrik ederim; başarılarınızın devamını dilerim.

  Saygılarımla,

 11. Bekran says:

  Çok teşekkürler Natali hanım, ben de sizin ödüllü sitenizi çok başarılı buldum. Tebrik ederim 🙂

 12. Nazan says:

  Tebrik ederim Bekran çok mutlu oldum(Biraz geç oldu ama okumaya geç başladığımdan arkada kaldım:-))

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.